Велики груди краса чи проблема

6-15-2019


Стереотипи про великий грудей: правда чи вигадка. Стереотипи про великий грудей: правда чи вигадка.

Багато людей хочуть від життя того, чого у них немає. І велика груди – одна з таких речей. Дівчатка ростуть під впливом книжок, фільмів і журналів, які прямо – таки втовкмачують переконання, ніби ідеальна груди – обов’язково велика. Мовляв, володарки пишного бюста більш привабливі, більш жіночні Чоловіки… пачками падають до ніг цих щасливців. Також хочемо вам порекомендувати http://star-hits.com/

І взагалі їм в усьому щастить, бо хто ж може встояти перед такою красою. І ось ти вже заздрісно косишься значні «принади» подруги.

Тому що страшилок про нелегку долю пишногрудих красунь теж чимало.
Давай розбиратися, наскільки близькі до істини популярні стереотипи про великий жіночих грудей. Але це зовсім не означає, що кожен день ти будеш звалюватися від пекельних мук. Найчастіше проблема не в тому, що велика груди, а в тому, що її власниця неправильно підібрала бюстгальтер.

 По – перше, модельний ряд, як правило, дуже обмежений. Найчастіше такі бра більше схожі на бабусин чепчик, ніж на сексуальну нижню білизну з мережива і шовку. По – друге, пишногрудих дівчат особливо важливо підібрати максимально підходящу модель, яка буде тримати груди і не стане причиною тих самих болів, про яких ми згадували вище. Тут однією красою не відбудешся. Комусь і справді дико незручно, тому вони сплять виключно на боці або на спині. Але якщо задатися метою, способи згладити дискомфорт знайдуться. Деякі, наприклад, підкладають під живіт подушку, щоб не прогинатися в спині.

Бувають тендітні XXS – дюймовочки з розміром чашки D. Повні дівчата, до речі, теж далеко не завжди носять об’ємні бюстгальтери. Тут вже як з генетикою пощастить. Тут дуже багато нюансів. Заповітна улоговинка у двох дівчат з однаковим розміром чашки може виглядати дуже по – різному. На те, як виглядає зона декольте, впливає форма грудей (чула про яблучка, грушки і вушка спанієля.

Значний бюст теж може бути сумнівним задоволенням. Наприклад, його власницям буває важко знайти вдалі блузки та сорочки з застібками на грудях.
Загалом, шопінг часом з дівочої медитації перетворюється в пошук чергового «мішка для картоплі». Чому, думаєш, останнім часом все популярнішим стає процедура зменшення грудей. Деякі зневірені пишногруді діви видаляють силіконові імпланти, але чимало й тих, хто збавляє дані природою обсяги.