Вчимося друкувати на клавіатурі, альтернативи Keyboard Master

  514

  Q-Typing

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows

  Опис:
  додаток для вивчення клавіатури, альтернатива Keyboard Master. Він пропонує кілька різних вправ, які розрізняються по складності:
  – основні літери для початківців, включаючи польські символи
  практика – вибрані рядка клавіатури, пальці або літери
  – просунутий – цифри, спеціальні символи, випадкові слова, тексти і текст з будь-якого текстового файлу
  Кожен урок може бути використаний у будь-який час, вам не потрібно починати з самого простого.

  По мірі введення праворуч відображаються діаграми, що показують хід написання: швидкість, кількість помилок і час.
  Довідка програми дає кілька порад про те, як правильно писати і відображає карту клавіатури, які клавіші призначені кожному пальцю.
  Після уроку відображається підсумок: кількість помилок, швидкість запису в кількості символів і слів у хвилину і підсумкова оцінка.

  Завантажити: Q-typing1.3_Setup.exe
  неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Uniwersal Extractor, скопіюйте файли з папки {sys} в {app}

  Знімок екрана:

  альтернативи:

  literka
  Курс набору тексту, складається з дюжини уроків, розділених на вправи з письма, слова і пропозиції. Вправи повинні виконуватися послідовно, і гарна оцінка завершує вправу і переходить до наступного. Програма оцінює швидкість запису і без помилок. Він також пропонує свої уроки і три рівні складності. У користувача є вибір з чотирьох клавіатур в двох кольорах.

  Клавіатура!
  курс по швидкій і візуальної друку на клавіатурі комп’ютера

  клавіатура
  швидка візуальна друк (10 пальців)

  RapidTyping скачати: остання версія
  Додаток, призначений для ефективного набору тексту на клавіатурі. По мірі введення віртуальна клавіатура відображається з кольоровими зонами, призначеними кожному пальцю, і двома рухомими стрілками. Він пропонує кілька вправ і три рівні складності. Після виконання вправи програма відображає зведення, а також швидкість і точність написання. Ви можете створювати свої власні уроки. Він підтримує кілька типів клавіатур.

  TIPP10 скачати: портативна версія
  Додаток являє собою безкоштовне навчання клавіатури. Це дозволяє швидко та ефективно навчитися писати на клавіатурі, виконуючи кілька вправ. Віртуальна клавіатура відображається як стандартна, поряд з виділеними клавішами, які необхідно натиснути. Звіт відображається після кожного уроку. Ви можете створювати свої власні уроки. Не підтримує польські літери.
  Після запуску ми змінюємо мову і розкладку клавіатури на англійську QWERTY (за замовчуванням німецька).

  TypeFaster Typing Tutor скачати: портативна версія
  додаток для набору тексту без клавіатури. Підтримує безліч розкладок клавіатури, відображає віртуальну клавіатуру з підсвічуванням клавіш і генерує статистику. Додатковою перевагою є вбудована гра 3D-листи.