В диспетчері завдань немає вкладок

447

Нещодавно ходив в гості до друга, у якого була проблема з комп’ютером і допоміг йому. Але відкривши Диспетчер завдань я побачив що у нього немає вкладок. Одному було все одно, але мені було не зрозуміло чому в нього вони не відображаються. Він колись давно щось не так зробив і тепер вкладки пропали. І він продовжував так же працювати далі. Я виправив цю проблему і вирішив поділитися з відвідувачами сайту та користувачами комп’ютера як повернути вкладки.

До речі, ці самі вкладки не з’являться навіть якщо Диспетчер перезапустити або перезавантажити комп’ютер. Це ніби своєрідна налаштування, яку Ви нібито для своєї зручності зробили і вона збереглася.

Для прикладу я покажу як виглядає Диспетчер завдань без вкладок:


І ось як виглядає звичайний, звичний всім Диспетчер задач з усіма вкладками:
В диспетчере задач нет вкладок

такими як, програми, процеси, швидкодія, служби, користувачі і мережу.

Що поганого в диспетчері завдань без вкладок? Та те, що перемкнутися між ними Ви не зможете, оскільки їх немає вкладок і відображається тільки активна. Хоча прихильникам мінімалізму може комусь це і зручно і він сам їх відключив, але все ж навіть мені зручніше коли вкладки все на місці.

Отже, рішення того, що в диспетчері завдань пропали вкладки, дуже просте, достатньо клікнути два рази по області навколо (зверху, знизу, збоку – без різниці) щоб показати вкладки. На скріншоті ця область виділена червоним:
В диспетчере задач нет вкладок

і якщо Ви потрапили в область, то вкладки повинні повернути і диспетчер задач прийме знову звичний вигляд.

Наостанок хочу написати, що Диспетчер завдань – це дуже хороший інструмент як для стеження запущених програм і процесів, так і для управління ними (можна запускати і “вбивати” безпосередньо з нього). Тому вкладки в ньому завжди потрібні.