Uncharted: legacy of thieves collection обзавелася датою релізу на ps5 [відео]

35

Нейтан дрейк і хлоя фрейзер на всіх парах мчать підкорювати playstation 5 і персональні комп’ютери в новому комплекті uncharted: legacy of thieves collection. Насамперед, зрозуміло, пригодницький збірник відвідає некстген-консоль sony. І до речі, завдяки новому трейлеру стало відомо, коли саме це станеться.

Захоплююче відео пояснює, що збірка uncharted: legacy of thieves collection вийде на playstation 5 вже 28 січня 2022 року. У комплект, як вже повідомлялося раніше, увійдуть оновлені версії uncharted 4: a thief’s end і uncharted: the lost legacy — фіналу саги нейтана і спін-оффу про хлою відповідно.

Що цікаво, придбати оригінальні uncharted 4: a thief’s end і uncharted: the lost legacy в playstation store більше не можна. Їх сторінки були видалені з магазину без будь-якого попередження з боку sony.

Некстген-версії ігор отримають три режими:» якість«,» продуктивність «і»продуктивність+”. У першому екшени видаватимуть 4k і 30 fps, у другому — 60 fps при динамічному дозволі, а в третьому — 1080p і 120 fps. Підтримка адаптивних тригерів та інших особливостей playstation 5 додається.

На жаль, дату виходу збірника на pc поки не уточнили. Прем’єра відбудеться пізніше, але до кінця 2022 року. Нагадаємо, що доступна uncharted: legacy of thieves collection буде як в steam, так і в epic games store.