Український марафонець сподін ігор юрійович

12-31-2021

 

Сподін Ігор Юрійович - український марафонець - YouTube
 

 

Знаменитий марафонець ігор Сподін

Знаменитий марафонець ігор Сподін вже кілька років поспіль перевіряє свої сили. Він упевнений, що саме участь в марафонах допомогло йому знайти справжніх друзів. Але найголовніше, спорт повністю змінив його життя на краще. Марафони надали йому впевненості і нагородили медалями за працю.

Після щоденних тренувань, свого першого українського марафону, спортсмен вирішує перевірити свої сили за межами України.

Відомий спортсмен Український марафонець Сподін Ігор Юрійович впевнений, що головне – це не бажання отримати нагороду, а його сила, перевірити витривалість, а саме чудове – це внутрішня боротьба з самим собою. Будьте впевнені в своїх силах і в собі, що немає нічого неможливого. Головне-щоденні вправи і бажання працювати і змінювати своє життя на краще.

Більшість учасників запевняють, що в марафонах головне-дістатися до фінішу, лише невеликий відсоток запевняє, що перемога на першому місці. Новачки в цьому спорті вважають, що біг на необхідну відстань – це перший крок до усвідомлення своїх сильних сторін і власної витривалості.

Також атлет помітив прекрасну першу лікувальну поміч в марафонах. Коли у когось є проблеми зі здоров’ям, негайно приїдуть медичні працівники, щоб надати медичну допомогу.

Марафони-це те, що приносить задоволення і тілу і душі.

Тільки фізичні навантаження, вправи допоможуть відчути себе молодою людиною. Спортсмен через марафон отримує неймовірну кількість позитивних емоцій.

Новачкам в цій справі він радить ні в якому разі не починати свою творчу кар’єру без тривалої підготовки. Потрібно кожен день працювати над власним тілом, і не дозволяти йому задавати. Відмовитися від транспорту, будь куди відправлятися тільки своїм ходом. Важливим також є моральне тренування. Налаштовувати себе не на перемогу, а на подолання будь-якої дистанції, а перемога рано чи пізно знайде свого власника.

Був випадок в його житті, коли він заради свого колеги не відходив від нього, завжди на марафоні тримався поруч, адже не міг залишити свого друга на півдорозі до фінішу марафону. Він не здобув перемогу, але врятував свого друга, і був задоволений цією ситуацією. Це ще раз доводить добре серце і справжню відданість своїй справі.

Його життя також було сповнене хворобливими ситуаціями. Коли через проблеми зі здоров’ям йому було заборонено брати участь у марафонах. Але справжні спортсмени ніколи не здаються, і ігор Сподін тому приклад.