У пошуковику google з’явився вбудований тюнер для налаштування гітар

15

Розробники з google продовжують додавати нові функції в фірмовий пошуковик компанії, які можуть виявитися вельми корисними в певних ситуаціях, наприклад, коли потрібно налаштувати гітару. Саме ця функція з’явилася в пошуковику компанії, завдяки чому користувачі можуть використовувати мікрофон смартфона або комп’ютера для налаштування гітари в потрібній тональності.

Зображення: google

Достатньо набрати в пошуковому рядку «тюнер google», щоб приступити до налаштування гітари. Інтерфейс даного інструменту схожий з десятками аналогів, які і раніше були доступні у вигляді сторонніх додатків. Необхідно активувати мікрофон пристрою і почати витягувати звуки. Тюнер визначить, до якої ноті прагне користувач і підкаже, чи слід послабити натяг струни або потрібно підтягнути її сильніше.

Як і слід було очікувати, якість налаштування буде прямо залежати від того, який пристрій ви використовуєте для взаємодії з тюнером. Джерело зазначає, що при використанні iphone 12 pro або якісного usb-мікрофона, підключеного до комп’ютера, налаштувати електрогітару не складе труднощів. Однак зробити це за допомогою бюджетного android-смартфона, який має в оснащенні не надто якісний мікрофон, буде непросто.

Зображення: google

Нова функція пошукача google навряд чи переверне ринок спеціалізованих апаратних тюнерів, оскільки успіх настройки буде прямо залежати від якості використовуваного мікрофона. Тим не менш, «тюнер google» може виявитися корисним, якщо потрібно налаштувати гітару, а під рукою немає інших інструментів.