У мережі виявилася збірка 14278 з внутрішньої гілки розробки Windows 10 Redstone

454Сьогодні в мережі виявилася збірка Windows 10 під номером 14278, що відноситься до гілки розробки Redstone. Не дивлячись на те, що вона є більш старої у порівнянні з випущеною для учасників публічного тестування складанням 14279, її відмінною рисою є належність до внутрішньої гілці розробки — rs1, тоді як всі публічні версії належать до гілки rs1_release.

На жаль, все цікаве в цій збірці цим і обмежується. Передбачалося, що приналежність до складання іншій гілці розробки і її внутрішній статус дозволять нам поглянути на деякі зміни, які розробники з Microsoft ще не готові демонструвати публічно і не включили в останню публічну збірку, як це раніше неодноразово відбувалося зі зборки з гілки winmain_prs, однак більш тісне знайомство з нею не виявило практично ніяких відмінностей від складання 14279.

Природно, відсутність яких-небудь особливостей у Windows 10 build 14278 робить її абсолютно нецікавою для будь-якого пересічного користувача, але так звані «колекціонери» зборок Windows, куди більш пильно стежать за ходом розробки операційних систем, можуть поповнити їй свої архіви. Для них же також додамо, що збірка 14278 витекла лише в 32-бітному варіанті і з англомовної локалізацією.