У far cry 6 угледіли тизер наступної гри від ubisoft

18

Блогер jorraptor в новому ролику на своєму youtube-каналі розповів про знайдений в прийдешньому шутері far cry 6 секреті, який може виявитися тизером наступної гри ubisoft.

Джерело зображень: ubisoft

Мова йде про розміщені на дерев’яних ящиках qr-кодах (де їх знайти, jorraptor теж показав), при скануванні яких реальним смартфоном включається нетривале відео.

Згаданий ролик триває всього кілька секунд і демонструє мультиплікаційного персонажа у вигляді збройового барабана, карту місцевості з фігурками гравців і тварин, а також сцену нападу звіра на одного з героїв.

Що саме ubisoft намагалася сказати описаним відео, неясно, проте передбачається, що мова йде про неанонсовану нову гру французького видавництва — цілком можливо, в рамках серії far cry.

Інший qr-код, що веде на тизер-сайт серіалу captain laserhawk: a blood dragon vibe, можна відшукати на нашийнику пса з набору за мотивами far cry 3: blood dragon (і комплект, і сама гра входять в сезонний абонемент far cry 6).

Опинившись на порталі, користувач бачить повідомлення від головного героя captain laserhawk і кнопку press start, за якою ховається пазл. Рішення головоломки дозволяє розблокувати ексклюзивну ілюстрацію до шоу.

Far cry 6 вийде 7 жовтня на pc (uplay, egs), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також в хмарних сервісах google stadia і amazon luna. З чуток, наступна частина серії піде в “зовсім іншому напрямку”.