У британських регуляторів знайшлися питання до поглинання arm компанією nvidia

74

Главі nvidia на цьому тижні вже довелося зізнатися, що узгодження угоди з arm займе більше часу, ніж планувалося спочатку, але продавець активів в особі корпорації softbank готовий чекати до кінця наступного року. Тепер з’явилася інформація про те, що британські регулятори висловили заклопотаність впливом ймовірної угоди на умови ринкової конкуренції.

Як зазначає reuters, свою позицію в кінці поточного тижня висловило відомство competition and markets authority, яке у великобританії відповідає за антимонопольний контроль і підтримку умов чесної конкуренції. Влада країни, в якій і базується розробник процесорних архітектур arm, висловили заклопотаність здатністю угоди з nvidia «зробити істотний вплив на умови конкуренції».

Nvidia вже запропонувала умови, які могли б знизити стурбованість регуляторів, але відомство прийшло до висновку, що угода повинна пройти узгодження по другій фазі, яка займе більше часу. Cma побоюється, що клієнти arm після її поглинання компанією nvidia можуть отримати обмежений доступ до ліцензій і розробок британської компанії. Більш докладні коментарі відомство надасть пізніше, на додаткове вивчення умов угоди регламент відводить до 24 тижнів. Позитивне рішення по угоді при цьому не гарантується. Треба сказати, що і китайські регулятори поки не поспішають зі своїм вердиктом, а під час узгодження компанією nvidia попередньої угоди з поглинання mellanox саме представники кнр найдовше вирішували долю обох компаній.