Трейлери ріу і акази для мультиплеєра demon slayer: kimetsu no yaiba – the hinokami chronicles

26

В кінці жовтня або початку листопада ростер файтинга demon slayer: kimetsu no yaiba – the hinokami chronicles від cyberconnect2, aniplex і sega поповнять ще два бійці.

Битися в многопользовательском режимі фанати аніме “винищувача демонів: kimetsu no yaiba” зможуть, граючи за демонів з дюжини бісівських лун – павука ріу з гори натагумо і аказу, який здолав ренгоку кеуджуроу у фільмі “поїзді “нескінченний”” (зараз якраз показують його телеверсію).

А поки оцінити їх стиль бою дозволяють два трейлера. Платити за нових персонажів не доведеться, як і за ще чотирьох демонів, яких розробники планують додати в гру пізніше.

Demon slayer: kimetsu no yaiba – the hinokami chronicles вийшла на пк і обох поколіннях консолей playstation і xbox 15 жовтня, має в steam 89% позитивних відгуків при піковому онлайні в 8 тисяч чоловік і зайняла за підсумками тижня сьому сходинку в чарті продажів.

На goha.ru ви можете ознайомитися з оглядом дуже дорогого файтинга від творців naruto: ultimate ninja storm (в магазині, до речі, з’явилася і стандартна версія гри).

ілюстрації: aniplex / sony / ufotable / shueisha