Торгові автомати з продажу делікатесів широко поширилися в японії на тлі пандемії

27

Дуже часто ми стикаємося зі стереотипами, які символізують особливості тієї чи іншої нації. Це як своєрідні ярлики. Нам здається, що всі жителі аргентини обожнюють спекотні танці, а бразильці народжуються з м’ячем в руках. Насправді це тільки загальне враження, але так набагато зручніше говорити про той чи інший народ, адже ми для себе конструюємо певний патерн, що дозволяє нам асоціювати людей і їх звички. Оскільки сьогодні у нас мова про японців, то поговоримо ми про смаки і гастрономічні уподобання. Ви чули, що в японії існує найбільша кількість видів морозива?

Є ласощі зі смаком бичачого мови, пітона( будемо сподіватися, що обійшлося без жертв), часнику (ймовірно, для відлякування вампірів), конини (в даному випадку, не постраждала жодна кінь) і багатьох інших дивних смакових добавок. Взяти, наприклад, морозиво зі смаком васабі. Думаємо, не потрібно пояснювати, що собою являє ця добавка. Так ось, в кінці вересня в префектурі сага проходило урочисте відкриття мережі торгових автоматів з новими закусками. Зустріти новинки можна на заправках, в торгових центрах або просто на вулицях. Всього доступно 12 смаків. Виробник обіцяє, що навіть найвимогливіші гурмани зможуть задовольнити свої гастрономічні запити.

Серед найпопулярніших: підсмажені цвіркуни, бджоли, таргани і борошняні черв’яки. Що цікаво, вже до вечора всі запаси комах вичерпалися, адже японці швидко розкупили корисні і багаті білком смаколики.

Порожні полиці

Експерти відзначають, що зростання кількості автоматів збільшився після початку пандемії. Якщо раніше люди спілкувалися на робочих місцях, то сьогодні вони замкнені в будинках і їм явно не вистачає комунікації. На щастя, технології активно проникають в японський побут, що призводить до зростання кількості самих незвичайних торгових автоматів. Відзначається так само, що автомати дозволяють людям самореалізовуватися. Наприклад, жінка перепрофілювала апарат з продажу сигарет в автомат з орігамі. Там продають сотні різних паперових фігур, а ціна за штучку становить всього 60 центів.