Todoist: Список завдань – особистий планувальник

3-22-2018

Не сумнівайтеся — дорогоцінний ресурс буде витрачений з користю, адже фігурантом нашого сьогоднішнього огляду виступає не хто інший, як ToDoist — багатоплатформовий сервіс, який гарантує виконання поставлених завдань. Звичайно, не варто сподіватися, що додаток зробить за вас всю роботу, це було б межею мрій. Але з усіх випробуваних мною списків завдань ToDoist, мабуть, у найбільш оптимальній пропорції поєднує як безумовно потрібні, так і вельми опціональні можливості. Пропоную ManProgress.com

Почнемо, як водиться, з інтерфейсу. З цим y додатки все в повному порядку — достатньо авторизуватися за допомогою облікового запису Google, і ви залишитеся наодинці зі строгими лініями і візуальної чистотою, настільки характерними для додатків «нової хвилі», яких останнім часом стає все більше.

Що вносяться завдання можна фільтрувати не тільки по часу або категоріями, але й за проектами, що може бути дуже важливо, якщо ви не користуєтеся окремим рішенням для GTD. Ще мені дуже сподобалася можливість додавання завдання прямо з статус-бару буквально за пару натиснень. Фіча економить масу часу, дозволяючи при цьому внести всі основні параметри.Пропоную онлайн планировщик задач

З допомогою традиційного бічного меню здійснюється переміщення в недалеке майбутнє (на тиждень вперед) і перехід до відкритих проектів. Якщо ж розщедритися на преміум-версію сервісу, вам стануть доступні мітки, фільтри, розширені налаштування повідомлень і багато іншого. З іншого боку, чи варті ці можливості щодо немаленької суми в 900 з гаком рублів щорічно — питання відкрите.Пропоную планировщик дел

Якщо ви занурилися в глибокі роздуми, визначитися з вибором допоможе тридцятиденний пробний період. Цілого місяця однозначно вистачить, щоб по достоїнству оцінити різноманіття нотифікацій, фільтрацію по довільному набору параметрів, можливість додавання заміток і багато іншого. Питання тільки один — не перетвориться в такому випадку витончений менеджер завдань на щось зовсім неудобоваримое і обтяжене надмірними налаштуваннями?

Як-ніяк, навіть у безкоштовній версії можна довго копатися, і однією з приємних знахідок безумовно може стати щоденний огляд поточних справ, що формується в заданий вами час. Функція не унікальна, але дуже корисна, а головне — дисциплінарний.

Але для виконання поставлених завдань у визначені терміни, як відомо, потрібна і мотивація, і тут в ToDoist немудряще застосували трендову геймификацию, придумавши параметр «карми». Чим активніше ви виконуєте завдання, тим більше шансів заробити відмінне резюме для наступній інкарнації, адже навіщо ще потрібна карма, чи не так?

Якщо серйозно, ToDoist — потужне, але гнучке рішення, і програму можна сміливо рекомендувати до активного використання. Чи варто платити за преміум-сервіс? Вирішувати вам.