Thermaltake представляє серію модулів пам’яті white toughram xg rgb ddr4

40

Thermaltake, провідний виробник ігрового обладнання та пам’яті, оголошує про випуск toughram xg rgb – пам’яті білого кольору ddr4.

Нова біла серія поставляється з частотами до 3600 мгц, 4000 мгц, 4400 мгц і 4600 мгц і ємністю до 16 гб (8 гб x2), 32 гб (16 гб x2) і 64 гб (32 гб x2), що дає користувачам широкий вибір. Тепер користувачі можуть поєднувати корпус білого кольору і компоненти охолодження, щоб створити свій власний стиль і сформувати ідеальну збірку пк, особливо для тих, хто шукає повністю білу тему.

Будучи сумісною з новітніми материнськими платами amd і intel, серія white toughram xg rgb пройшла ретельні випробування для вибору щільно екранованих іс, розроблених з десятишарової друкованою платою, побудованої з золотими кінцями 10 мкм і внутрішніми шарами міді для забезпечення високої і стабільної роботи. Серія white toughram xg rgb також відрізняється ексклюзивним стилем завдяки своєму особливому дизайну, є 2 різних кольори з алюмінієвою обробкою з хромованою смугою посередині, яка виділяє серію toughram xg rgb серед повсякденної оперативної пам’яті

Серія white toughram xg rgb оснащена 16 адресними світлодіодами з високою яскравістю і унікальною x-подібною світловою смугою, яка може управляти 8 зонами освітлення. Це спрямоване на забезпечення більш яскравого та індивідуального освітлення та підтримується tt rgb plus та neonmaker light editing software, в той же час його можна синхронізувати з іншим сумісним програмним забезпеченням, таким як tt ai voice control, amazon alexa та материнської плати.