[tgs 2021] студія soleil анонсувала екшен від третьої особи wanted: dead

17

Видавець 110 industries і студія-розробник soleil, що складається з ветеранів team ninja, які працювали над франшизами ninja gaiden і dead or alive, анонсували нову гру wanted: dead – екшен від третьої особи, що розробляється для платформplaystation 5, xbox series x|s і пк. Дія тайтла розгортається в темній і небезпечній науково-фантастичній версії гонконгу, де гравці повинні будуть аналізувати і розслідувати вбивства. В якості джерел натхнення при созданііігри, команда розробників використовувала такі проекти як bayonetta і devilmay cry.

В ролі лейтенанта ханни стоун, глави “загону зомбі” , який діє поза рамками звичайної компетенції поліції, гравці зможуть вибирати способи боротьби з ворогами – використовувати атаки ближнегобоя (включаючи “механіку відрубування кінцівок,яка змінює моделі атак супротивників”), або знищувати їх здалеку за допомогою вогнепальної зброї. За словамрозработчіков, в wanted: dead будуть “видовищні битви в ближньому бою ізахоплюючі перестрілки”

Головна героїня-сильна жінка зі спортивною статурою. Як і в реальному житті, у неї єсвої проблеми. Вона повинна бути звичайною людиною, але виявляється наділена своїми здібностями. Ці таланти призводять до того, що їй доводиться працювати в місіях, пов’язаних з життям і смертю, – повідомив хіроакі мацуї, режисер wanted: dead. – очевидно, що це пов’язано з певними труднощами. І вона не просто бігає і голосить: “о боже! мнетак страшно!». Принаймні, на перший погляд, вона не виглядає емоційною, коли приймає виклик. Я думаю, це надає нашій героїненесколько жорстку привабливість. Такий її характер.

Ми постараємося зробити оченьхардкорную гру, що відрізняється від японських аналогів. Більшість японськихвидавців йдуть по шляху, коли їм потрібно багато казуальних ігор. Але 110 industriesс самого початку прямо заявили, що хочуть хардкорну гру. Вони були дуже захоплені цією ідеєю. А оскільки ми вже давно робимо складні екшн-ігри… Нам було дуже легко домовитися, – сказав нацукі цуругаї, провідний дизайнер гри на панелі 110 industries на tokyo game show 2021.

Wanted: dead вийде в 2022 році.