Tesla відлучить водіїв-лихачів від участі в тестуванні бета-версій автопілота

22

Ілон маск (elon musk) при оцінці ступеня готовності автопілота до широкого поширення грішить мінливістю висловлювань. Спершу він називав існуючі версії програмного забезпечення досить безпечними і стабільними, потім натякав на необхідність випуску більш досконалого софта. Тепер він зазначає, що доступ до тестування бета-версій зможуть отримати тільки самі дисципліновані водії.

Джерело зображення: electrek

Як пояснює cnbc, відтепер компанія tesla перевірятиме історію кожного претендента на участь у програмі бета-тестування fsd за допомогою перегляду семиденних логів. У каліфорнії, де фірмова програма страхування стежить за поведінкою водіїв з серпня 2019 року, доступ до подібної інформації буде здійснюватися через утиліту для розрахунку вартості страховки. Якщо в логах за сім днів не буде виявлено інцидентів з потенційно небезпечною поведінкою водія на дорозі, він зможе взяти участь в бета-тестуванні нової версії fsd.

Знову ж таки, як додав маск на сторінках twitter, порушники дисципліни будуть відлучатися від програми бета-тестування. Часом, як пояснює глава tesla, бета-версія fsd може створювати у водіїв відчуття такого ступеня автономності, яка не вимагає нагляду з боку людини, але це помилка. Учасники програми тестування, які не проявляють належної обережності, будуть з неї виключені.

За словами ілона маска, близько двох тисяч учасників програми протягом року демонструють відсутність дорожніх інцидентів, і цю планку компанія має намір тримати надалі. Станом на березень цього року, як випливає з офіційних документів, в програмі бета-тестування брали участь тільки 753 співробітника tesla і 71 людина «з боку». По всій видимості, за минулі півроку число учасників програми помітно зросла, або ілон маск схильний перебільшувати даний показник.