Tesla відкрила дослідницький центр в китаї і буде локально зберігати дані китайських користувачів

31

Необхідність зберігати дані на локальних серверах в китаї спочатку виникла у tesla через побоювання місцевої влади з приводу шпигунства-цього року громадянам кнр було заборонено відвідувати на електромобілях цієї марки урядові і військові об’єкти. Tesla зобов’язалася перевести зберігання і обробку даних китайських автовласників на локальні серверні ресурси. Як зазначає reuters, тепер ця вимога поширюється і на дані наукового та інженерного характеру.

джерело зображення: reuters

Справа в тому, що у tesla в шанхаї починає працювати дослідницький центр, який допоможе компанії просунутися у використанні нових матеріалів, створенні електронних компонентів, програмуванні і технологіях зарядки акумуляторів. Всю накопичену китайськими фахівцями інформацію tesla повинна буде зберігати локально, для чого поруч з дослідницьким центром побудована відповідна положенням нового закону серверний майданчик. Її формування почалося ще в травні цього року.

З ранніх публікацій відомо, що дослідницький центр в шанхаї допоможе tesla вивести на ринок електромобіль вартістю $25 000, який тут же і буде проводитися. Фахівці tesla також прикладають чимало зусиль для боротьби з дефіцитом компонентів, оперативно переробляючи програмне забезпечення для зміни компонентної бази, використовуваної в електромобілях.