Технологічні жарти в День сміху

238

Перше квітня в різних країнах по-різному називається. Десь це День сміху, інші називають його Днем дурня. Однак суть від назви не змінюється. Люди жартують один над одним, розігрують кумедні мініатюри. Виробники гаджетів, розробники технологій, вирішили мабуть, не залишатися осторонь від цього заходу і перевірити користувачів на наявність почуття гумору. Нижче зібрані найцікавіші техношутки.

Змійка в картах від Google

Зі вчорашнього дня всі користувачі отримали можливість грати в гру Змійка, яка поширена в Картах Google. Доступний вибір безлічі міст. Серед них Каїр, Лондон, Сідней, Токіо, Сан-Франциско, Сан-Паулу і інші.

Для цього слід увійти в цей додаток, перейти в меню. Якщо хто не знає, то таким є три горизонтальні смужки, розташовані в кутку, що зліва вгорі. Потім слід клацнути по значку «Грати в Змійку».

Google з метою залучення уваги не лише до гри, але і до своєї структурі в цілому, навіть розробив веб-сайт, який продовжить функціонувати на протязі довгого часу. Так принаймні обіцяють.

Дебют автомобіля від OnePlus

Фірма OnePlus виробляє недорогі флагманські смартфони, цілком добротні вироби. Це не завадило їй розпочати розробки електромобіля власної конструкції. Передбачається, що водії зможуть самі оснащувати машину новим функціоналом, міняти запчастини, що вийшли з ладу, робити інший ремонт.

Для цього планується використовувати можливості 3D-друку.

Компанія розповсюдила спеціальну заяву, в якій розповідається про деякі нюанси «експлуатації» даного транспортного засобу. Для управління їм слід використовувати жести. Це полегшує процес, незважаючи на те, що в реальності рулити новачкам непросто. Тут же все просто: для повороту направо потрібно пальцем зробити рух праворуч, ліворуч – вліво і т. д.

OnePlus Warp Car Charge надає можливість зарядки акумулятора за 20 хвилин. Двадцять таких пристроїв легко осилять зарядку автомобільного акумулятора.

 

Джерело: http://gyrus.org.ua/