Tcl показала смартфон зі складним і розтягується дисплеєм

44

Продемонстрований пристрій являє собою складаний смартфон, який можна складати навпіл, а при необхідності і «розтягувати», для отримання великої площі екрану. В результаті порівняно невеликий смартфон перетворюється в повноцінний планшет діагоналлю близько 10 дюймів.

Програмне забезпечення не виглядає найкращим з точки зору оптимізації для цього нового форм-фактора. Сам пристрій теж виглядає не дуже завершеним. Але, врешті-решт, важливо те, що це працює.

Характеристики продемонстрованого tcl пристрою поки невідомі. Також невідомо, чи з’явиться коли-небудь даний апарат на ринку або пристрій так і залишиться ефектним концептом.

Згідно з попередніми чутками, tcl працює над складним смартфоном, оснащеним 8-дюймовим гнучким дисплеєм з роздільною здатністю 5120х1440 пікселів і максимальною яскравістю 1000 ніт. Повідомляється, що частота оновлення екрану складе від 48 гц до 240 гц.

Згідно з останнім прогнозом аналітичної компанії counterpoint research, поставки складних смартфонів в нинішньому році склали близько 9 мільйонів одиниць. У порівнянні з минулим рокам поставки збільшилися в 3 рази, при цьому лідером в цьому сегменті залишиться samsung з часткою більше 88%. У 2023 році очікується, що поставки складних смартфонів збільшаться до 10 разів.