Свіжі акції від epic games store: розпродаж зі знижками до 75% і безкоштовна роздача sheltered з nioh: complete edition

79

Настав четвер-а це означає, що настав час для нової роздачі в магазині epic games store. Цього разу нам пропонують не одну гру, як було оголошено минулого тижня, а дві.

Отже, є sheltered – не найгірший симулятор управління сім’єю з притулку в декораціях світу, що пережив апокаліпсис. Проект спочатку з’явився у продажу в 2016 році, має 70% рейтингу на агрегаторі рецензій metacritic.

Друга гра – вже варіант цікавіше. Epic games розщедрилася і пропонує безкоштовно забрати з магазину nioh: complete edition. У комплект з грою входять три доповнення, тому видання і називається повним. На агрегаторі рецензій metacritic у даного комплекту є 84% рейтингу критиків.

Обидві гри можна дістати до себе на аккаунт egs до 16 вересня, 18:00 мск. Наступного тижня epic games збирається подарувати нам покрокову стратегію tharsis і екшен-платформер speed brawl.

Якщо ви хочете отримати через epic games store інші проекти, за які доведеться віддати гроші, то переходите на сторінку з новим розпродажем «вересневі знижки». Захід триватиме до 23 вересня, знижки на окремі ігри сягають 75%.