створення колажів

  236

  ShapeCollage
  завантажити:
  остання версія , ShapeCollage-2.5.zip (setup + .jar файл), Shape Collage – інструкція.7z

  Додаток для автоматичної генерації колажів з вибраних фотографій форматів BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF. Організація може бути виконана на основі попередньо визначених форм, друкованого тексту і навіть намальованих від руки об’єктів. Доступний контроль кількості фотографій, зроблених для міксу, їх розміру та інтервалу. Можна встановити фон обраного кольору, прозорого або іншого зображення. Крім того, ви можете створити все це. Одержаний колаж можна зберегти у форматі JPG, PNG або PSD. вимагає Java для установки.
  Вікно розділене на 3 частини – лівий розділ Фото, куди ми додаємо фотографії, в центральному статус відображається попередній перегляд, справа з налаштуваннями. Ви можете додати фотографії, перетягуючи поодинокі фотографії у вікно програми, виберіть «Файл» -> «Додати папку», щоб додати всю папку (рекомендований спосіб, тому що краще всього створювати мозаїки не менш ніж з 100 зображеннями). Тепер праворуч ми вибираємо вкладку Shape і вибираємо форму: окремі малюнки, серце, коло, мозаїчна напис (з вибором шрифту) або режим малювання. Ми також можемо вказати розмір колажу (розділ Розмір, натисніть Авто), розмір фотографії (розмір фотографії), кількість світлин (фото), щільність фотографій (відстань між фотографіями). На вкладці «Додатково» ми можемо усунути тінь під фотографіями (без тіні), відредагувати рамку фотографії.
  Після вибору натисніть Preview, а потім Create. З’явиться вікно збереження (може бути збережено у вигляді PSD з прозорим фоном), у якому ми також встановлюємо якість.

  создание коллажей

  создание коллажей

  Picture Collage Maker Безкоштовно завантажити: остання версія
  безкоштовна версія програми, має обмежену кількість шаблонів і позбавлена ефектів редагування

  Скачати колаж : остання версія
  версія без установки: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  Конвертер зображень Джона
  дозволяє зменшити або збільшити розмір однієї фотографії або всієї папки, перетворити в інший графічний формат і створити колаж з фотографій у вигляді рамки Polaroid або поштових карток, 4 склеєних картинок і фото-мозаїки. В якості фону для колажу ви можете використовувати випадково вибрану фотографію, вказати свою або використовувати будь-який колір.

  webGobbler создание коллажей
  завантажити: webgobbler126_setup.exe
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  використовується для змішування зображень для створення випадкового колажу. Має можливість завантажувати випадкові зображення з заздалегідь визначених веб-сайтів, які будуть перенесені в пазл. Тим не менше, немає ніякої можливості вказати на який-небудь веб-сайт, але ви можете обійти його, використовуючи завантажувач типу HTTrack, і після збереження www на диск упакуйте образи компонентів в програму за допомогою опції диска. Але не обов’язково зображення з Інтернету – в опціях ви можете виключити його, налаштувавши будь-яку папку на жорсткому диску для мікшування.
  З нього виходить досить приємна графіка. Ви можете скинути їх з налаштувань програми на шпалери або заставку – галерея

  создание коллажей