Спекулянти розкупили міні-холодильники xbox mini fridge і перепродують їх втридорога

22

Сьогодні стартували попередні замовлення на міні-холодильник в стилі xbox series x вартістю $100. Схоже, попит на новинку виявився вище очікувань виробника. Як пише портал tom’s hardware, у ритейлерів xbox mini fridge розлітаються як гарячі пиріжки. При цьому ситуацією з ранніми обмеженими поставками товару не забули скористатися перекупники.

Джерело зображення: microsoft

Пропозиції про продаж міні-холодильників вже з’явилися на різних майданчиках вторинної торгівлі. На тому ж американському ebay опубліковано близько 200 оголошень з пропозиціями про продаж xbox mini fridge за ціною приблизно від 300 до 350 доларів. Пошук по проданих товарах показує, що понад 150 осіб зважилися переплатити спекулянтам за ексклюзивний пристрій в три рази більше його рекомендованої вартості. У британському ebay спостерігається аналогічна ситуація. Там холодильник продається приблизно по 250-300 фунтів.

Міні-холодильник xbox mini fridge має дві полиці і вміщує до 12 банок з напоями. Крім того, пристрій оснащений usb-роз’ємом для зарядки мобільних пристроїв і адаптером постійного струму для живлення, що дозволяє використовувати його в якості портативного холодильника. Підсвічування теж присутній, оскільки це все ж ігровий продукт. У microsoft вказують, що пристрій здатний охолодити напої до 10 градусів цельсія, що звичайно не так ефективно, як у звичайних кухонних холодильників.

Ціна в $100 для гаджета цілком виправдана. Але складно було припустити, що новинка викличе такий же ажіотаж, який зібрали ігрові приставки xbox series x, також знаходяться в дефіциті і продаються у спекулянтів в два, а то і в три рази дорожче своєї рекомендованої вартості.

Глава маркетингового відділу xbox аарон грінберг (aaron greenberg) поспішив заспокоїти тих, хто не встиг оформити попереднє замовлення на перші партії пристрою. За його словами, у них буде можливість придбати xbox mini fridge в грудні, коли він надійде в роздріб.