Смартфон redmagic 6s pro отримає фізичний вентилятор з rgb підсвічуванням

79

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

До виходу готується смартфон nubia redmagic 6s pro, який стане оновленням існуючого redmagic 6 pro, в чималому ступені завдяки його новому чіпсету snapdragon 888+.

Сьогодні виробник розкрив цікаву особливість смартфона, а точніше однієї з версій смартфона, що отримала назву ghost 6s pro. Особливістю даної версії є наявність напівпрозорої задньої панелі. Такий крок не є чимось новим, проте в смартфоні від nubia така панель носить естетичний характер. Справа в тому, що під задньою кришкою знаходиться вентилятор, який тепер оснащений світлодіодами rgb і має швидкість обертання 20000 об/хв.

Версія ghost 6s pro також має найвищу в своєму класі частоту оновлення дисплея 165 гц, частоту відгуку сенсорного шару 720 гц, а ігрові кнопки 500 гц. Звичайно не всі мобільні ігри можуть підтримувати такі характеристики, але з появою все більшого числа подібних смартфонів змусять розробників провести відповідні оптимізації своїх ігрових додатків.

Ще однією особливістю смартфона є впровадження нового датчика серцевого ритму, вбудованого в сканер відбитків пальців під дисплеєм. Він не призначений для відстеження стану здоров’я, а лише розширює можливості біометричної аутентифікації.

В даний час вартість смартфона оцінюється в 599 доларів сша за версію з 12 гб оперативної пам’яті і 128 гб вбудованої пам’яті. Смартфон буде представлений в двох кольорах: чорному або білому кольорі «cyborg». Версія ghost матиме топову конфігурацію з 16 гб озу і 256 гб внутрішньої пам’яті, а її вартість складе 729 долара.