Смартфон HTC U11

9-26-2019

Дизайн, матеріали і призначений для користувача досвід відображають твою натуру і індивідуальність. Просто стисни телефон в руці, щоб відкрити нові, але при цьому інтуїтивно зрозумілі способи взаємодії з телефоном, будь то фотозйомка, Facebook або запуск улюблених програм.

Скляне покриття з переливаються дизайном, створена із застосуванням технології багатошарового покриття з ефектом заломлення світла. Для створення нового цілісного вигнутого корпусу HTC U11 використовується особливий процес формування скла із застосуванням екстремального тиску і високої температури.
Сонар, і далі створюють унікальний персональний звуковий профіль на основі цих даних. Результат – покращене звучання, оптимізоване під індивідуальні особливості твого вуха.

Динаміки Boom Sound Hi- Fi Edition тепер звучать ще голосніше і пропонують кращий динамічний діапазон при відтворенні, а 4 всеспрямованих мікрофона з технологією акустичного фокуса забезпечують запис просторового звуку.
Дивовижна камера завоювала найвищу оцінку за результатами незалежного тестування DxOMark4. Мульти- осьова система стабілізації, надшвидкий автофокус, розширений динамічний діапазон з миттєвою функцією HDR Boost роблять роботу камери блискавичною, фотографії – чіткими, а відео – плавним .
Яскрава графіка і відмінний час роботи від батареї тепер не взаємовиключні поняття. Також в HTC U11 характеристики реалізована швидка флеш- пам’ ять стандарту UFS 1, яка чудово доповнює швидкий процесор.
Датчик відбитків пальців HTC U11 забезпечує збереження і приватність твоїх даних. Його настройка займає лічені хвилини, а розблокування телефону відбувається миттєво – в один дотик. Асистент і Amazon Alexa перетворюють твій смартфон в по- справжньому розумного помічника.
Введіть адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації. Ми надішлемо листа з інформацією для відновлення паролю.