Слух: lego випустить конструктор по horizon zero dawn

31

Ймовірно, до релізу готується конструктор за мотивами гри horizon zero dawn . Чутки про те, що lego випустить набір , взявши за основу творіння guerrilla games , почали набирати обертів на початку цього тижня, коли німецький ритейлер wagner розмістив на сайті оголошення про збірку «довгошиї». Витік швидко усунули, але перед цим вона встигла засвітитися в категорії під брендом lego gaming .

Про можливе існування останнього стало відомо у вересні, коли польський ритейлер завчасно представив набір по overwatch 2 , куди входять складається з 900 деталей величезний робот і ексклюзивні фігурки трейсер і мей. Причина ребрендингу могла бути пов’язана з нинішньою долею наборів lego по першій overwatch-анонсований в 2018 році конструктор, що включає шість наборів, був знятий з виробництва в кінці 2020-го після виходу всього двох з них.

Що стосується “довгошия”, то він проходить під номером 76989, раніше зайнятий одним з конструкторів лінійки overwatch. Набір по horizon zero dawn складається з 1200 деталей, а його реліз запланований на травень 2022 року за ціною 80 євро. Шанувальники сподіваються, що в комплект також увійде мініатюрна версія елой, проте інформації про це поки немає.