Скрипт для видалення стійких шкідливих елементів

  268

  Месник

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7 32-розрядна

  Додаток, призначений для видалення особливо впертих елементів, створених шкідливими програмами. Він працює в низкоуровневом режимі, на рівні ядра Windows, і виконує суворі інструкції з видалення, тому його не слід використовувати для видалення тривіальних елементів і використовувати недосвідчені користувачі.
  Це дозволяє виконувати операції над файлами / папками, а також у реєстрі: видаляти / замінювати файли, папки, значення і ключі в реєстрі. Дії виконуються при перезавантаженні комп’ютера. Він працює на основі письмового сценарію – простого текстового файлу з набором конкретних команд для виконання.

  Завантажити: avenger.zip (додаток більше не оновлюється)

  Підручник: Месник: створення сценаріїв видалення

  Знімок екрана:

  BlitzBlank

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7 (підтримка 32-розрядних і 64-розрядних)

  додаток працює аналогічно Avenger, тобто воно використовується для видалення упорних елементів шкідливого ПЗ під час скидання. Він використовує галузеві технології і різні захисні механізми, що збільшує успіх його діяльності. У той же час, він повинен використовуватися тільки досвідченими користувачами.
  Він дозволяє виконувати операції з файлами / папками і в реєстрі: видалення або переміщення файлів і папок, видалення розділів і значень реєстру, відключення драйверів і планування додаткової завдання. Елементи видаляються назавжди без резервного копіювання. При бажанні ви можете створити резервну копію віддалених ключів і значень реєстру, а також відключених драйверів, але для цього необхідно використовувати додаткову команду. Він працює на основі сценарію, який можна вмонтувати безпосередньо в інтерфейс з допомогою методу WYSIWYG або вставити з буфера обміну.

  Завантажити: BlitzBlank.zip (установка не вимагається)

  Підручник: BlitzBlank: створення сценаріїв видалення

  Знімок екрана:
  Скрипт удаления стойких вредоносных элементов