Система захисту windows 11 може знижувати продуктивність в іграх на 25%

22

Вже дуже скоро компанія microsoft офіційно надасть користувачам можливість встановити собі на комп’ютер windows 11 з усіма її цікавими фішками і нововведеннями: вбудованим сервісом xbox game pass, віджетами, підтримкою android-додатків і не тільки. Все це повинно дуже приємно позначитися на досвіді використання операційної системи, проте під час анонсу ос журналісти зовсім забули про геймерів.

як повідомляє ресурс pc gamer, час від часу в системі включається практично невідома раніше опція virtualization-based security (vbs). Її основна функція за задумом розробників-апаратний захист оперативної пам’яті від негативного впливу з боку сторонніх додатків. У нинішній windows 10 вона працює тільки в пасивному режимі, та й то дуже рідко. Як помітили журналісти, в windows 11 вона частенько порушує нормальне функціонування відеоігор.

експерти, провівши кілька тестів з включеною vbs і без неї кажуть, що її робота знижує продуктивність в іграх на 25% і більше. З чим це пов’язано і за яких умов включається системний захист – невідомо. Варто відзначити, що проблема виникає тільки при установці чистої windows 11 з нуля. Без переходу від “десятки”.джерело.