Швидкість мобільного інтернету “просіла” по всій росії. Але не в москві

37

Аналітична компанія telecom daily опублікувала звіт про середню швидкість мобільного інтернету в росії в 2021-му.як виявилося, протягом останніх 12 місяців цей показник знизився майже по всій країні — за винятком столиці, де він, навпаки, навіть виріс в порівнянні з минулим роком.

За інформацією видання “ведомости” з посиланням на звіт аналітиків, в поточному році швидкість з’єднання при використанні мобільних мереж в москві зросла на 4 мбіт/с і в середньому становить 40 мбіт/с. У регіонах же, навпаки, спостерігалося зниження майже на 3 мбіт/с до позначки в 21,7 мбіт/с.

Генеральний директор telecom daily денис шматків зазначає, що в 2021-му оператори стільникового зв’язку переоснастили мережі у самій столиці і московської області, де швидкість інтернету також зросла на 2,5 мбіт/с (у середньому) 36,5 мбіт/с. Представники «мтс» повідомили журналістам, що в цьому році компанія інвестувала в мережі московського регіону 16 мільярдів рублів і планує вкласти ще 14 мільярдів.

Статистика операторів зв’язку показує, що найвища швидкість мобільного інтернету в москві зареєстрована у «мегафона» — 56,1 мбіт/с.за ним слідують «мтс» (43,1 мбіт/с), «вимпелком» (40,2 мбіт/с) і tele2 (25 мбіт/с). При цьому “мегафон” заявляє про зростання швидкості мобільного інтернету на 19-20% не тільки в москві, але і інших регіонах росії, а tele2, в свою чергу, запевняє, що не розділяє абонентів за якістю наданого сервісу в залежності від їх місця розташування, і активно модернізує свої мережі у всіх регіонах присутності.