Що таке landing page

12-12-2018

Что такое   landing page
Вкажіть регіон на панелі Яндекс.Вебмастера, вибравши його із запропонованого списку. Потрапити в топ пошукової видачі в Москві або Санкт-Петербурзі практично неможливо, особливо за комерційним запитам у висококонкурентному тематики. Однак якщо лендінгем просувається в регіоні, зробити це буде простіше, тому що там низька конкуренція і мало сайтів, які відповідають поточним вимогам пошукових систем.
Також хочемо вам порекомендувати создание landing page
Вкажіть головне дзеркало в сервісі Яндекс.Вебмастер. Зверніть увагу, як саме пишеться домен http, www або без. Детальніше про це писали у «Головне дзеркало сайту: правила роботи». При можливості переведіть лендінгем на https. У пошуковій видачі Google сайти на протоколі https займають до 70% місць.
Допоможіть природних посилань. Розміщуйте статті та прес-релізи компанії або рекламований продукт на сайтах, які заслуговують на довіру. Відмовтеся від посилального спаму. Пишіть цікаві матеріали і вставляйте в них згадування компанії і продукту і посилання на лендінгем. Навіть якщо користувачі не перейдуть за посиланням, вони запам’ятають найменування і надутий потім лендінгем через запит в пошуку.
Додайте кнопки соцмереж, на сторінці, щоб користувачі змогли поділитися інформацією. Соцмережі індексуються миттєво, що позитивно вплине на seo landing. Однак не ставте на лэндинг кнопки, провідні на групу або бізнес-сторінку компанії. Якщо відвідувач перейде за ним, то його увагу відразу приверне велику кількість цікавого контенту і він, швидше за все, вже не повернеться.
Пишіть тексти для людей. Особливо на лэндинге, інакше його конверсія сильно знизиться. Завдання лендинга — продавати, тому підготуйте тексти, в першу чергу мотивуючі покупців, і лише потім виконують завдання сео. Ми рекомендуємо писати сильні тексти, не думаючи про ключі, але якщо ви не можете відмовитися від seo-текстів, то обіграйте їх. Розмістіть внизу і не акцентуйте на них увагу.
Підвищуйте конверсію. Головне завдання лендинга — агітувати користувача здійснити цільове дію: купити, замовити, залишити контакти та ін Чим більше відвідувачів здійснять цільове дію, тим краще поведінкові фактори. Користувачі хотіли купити, перейшли на лендінгем і натиснули кнопку «купити», значить, сторінка відповідає запиту користувача та ранжируватиметься вище.