Що робити, якщо не включається айфон

93

Техніка apple заслужено користується всесвітньою популярністю і любов’ю покупців: це якісні, сучасні і надійні гаджети зі своєю особливою «душею» і атмосферою. Рідкісний власник iphone скаже, що він незадоволений своїм пристроєм або що воно його коли-небудь серйозно підводило. Поряд з цим, навіть «яблучні» девайси, так само як і будь-яка інша електроніка, можуть зламатися.

Причини – найрізноманітніші, але суть не в цьому. Отже, змоделюємо ситуацію: одним “прекрасним” вранці ви взяли в руки свій улюблений iphone в передчутті перевірки стрічки новин в улюбленій соціальній мережі і виявили, що пристрій не включається. Шок, паніка, образа, розчарування. Заспокойтеся! у багатьох випадках проблему вдається вирішити “малою кров’ю”, тобто без необхідності звернення в сервісний центр.

Iphone відмовляється включатися

Реакція на кнопки – відсутня. Поведінка пацієнта-перебування в стані постійного чорного екрану. Діагноз: акумулятор повністю сів. Можливі збої ios (рідше).

важлива примітка! якщо ваш улюблений гаджет побував на морозі, він може відмовитися включатися саме через настільки екстремального випробування. Акумуляторів властиво практично миттєво розряджатися при низьких температурах. Якщо так сталося і у вашій ситуації, дайте айфону трохи побути в теплі, перш ніж приступати до подальших дій.

далі зробіть наступне: підключіть зарядний пристрій до iphone. Дайте гаджету полежати з підключеною зарядкою не менше 15-20 хвилин. Якщо проблема була саме в повністю сів акумуляторі, смартфон включиться сам по собі. Якщо цього не сталося, послідовно виконайте наведені нижче кроки;

Затисніть разом клавіші power і home (кнопки додому і включення / блокування) і потримайте близько 15-20 секунд (поки на екрані пристрою не з’явиться фірмовий логотип компанії). Зазначене поєднання клавіш відповідає за швидке перезавантаження пристрою. Зачекайте, поки ios повністю запуститься.

Якщо iphone все одно відмовляється включатися

Раніше наводилася рекомендація щодо підключення зарядного пристрою до iphone. Якщо зі смартфоном, деталями і комплектуючими все в порядку, через кілька хвилин на дисплеї відобразиться індикатор зарядки. Якщо індикатор не з’явився протягом години або пристрій продовжує» просити ” підключити джерело живлення, проблема з великою часткою ймовірності в несправності адаптера живлення, кабелю і/або роз’єму.

вам потрібно зробити наступне: • перевірити працездатність адаптера живлення і usb-кабелю в комплексі з іншим айфоном. Якщо все працює, у вашого телефону зламався роз’єм. Звертайтеся в сервісний центр• * звернутися в сервіс, що спеціалізується на продажу комплектуючих для айфонів, і перевірити, чи реагує ваш смартфон на підключення 100% робочого зарядного пристрою. Якщо реагує, зламався зарядний пристрій. Купіть нове.

Якщо айфон зависає після включення

Якщо ваш iphone подає «ознаки життя», але далі фірмового логотипу, червоного або синього екрану справа не доходить, виконайте наступні дії.

1. Підключіть айфон до комп’ютера/ноутбука за допомогою usb-кабелю.2. Увімкніть itunes. 3. Затисніть кнопки додому і виключення одночасно для активації примусової перезавантаження. Тримайте зазначені клавіші затиснутими до появи на екрані айфона фірмового логотипу і подальшого виникнення екрану режиму відновлення.4. Дочекавшись пропозиції системи про відновлення / оновлення, натисніть «оновити» і дочекайтеся подальших оповіщень. Itunes спробує нормалізувати роботу гаджета без шкоди для призначених для користувача даних.

Якщо через 15-20 хвилин нічого не станеться, режим відновлення закриється самостійно і вам доведеться повторити виконання перерахованих вище дій.

коли звертатися в сервісний центр? 1. Зарядка / перепрошивка / примусове перезавантаження не дали результатів.2. Екран як і раніше темний, але телефон видає звуки/вібрацію.3. Дисплей відображає інформацію, але ні на що не реагує.4. Можливість примусового перезавантаження відсутня через фізичної несправності кнопок виключення і додому.5. Iphone “завис «з фірмовим логотипом на екрані або показує екран,» залитий” одним кольором.6. Itunes не “бачить” айфон.

Використовуйте для зарядки свого iphone тільки оригінальні комплектуючі – потужності бюджетних аналогів може бути недостатньо для забезпечення повноцінної зарядки акумулятора. Крім цього, використовуючи неоригінальні комплектуючі, ви піддаєте свій пристрій потенційному ризику.