Сервіс fitness + в росії виявився дорожче, ніж обіцяла apple

25

Apple продовжує нас радувати приємними новинками. Після виходу iphone 13 і airpods 3 пройшло достатньо часу, але багатьох читачів нашого telegram-чату хвилювало інше: коли ж запустять apple fitness+? цей день настав! з сьогоднішнього дня сервіс для тренувань доступний в росії. Я пропрацював у сфері фітнесу більше 5 років і сам жодного разу не пропускав тренування: тим не менш, онлайн-заняття завжди викликали у мене недовіру. Але apple fitness + вразив мене настільки, що я закохався в нього. Розповідаю: чому apple fitness+ – це розумні тренування, що в нього входить і чому ця підписка вам точно потрібна, навіть якщо ви на дух не переносите спорт.

Apple fitness + заробив в росії. Що нового?

Apple fitness в росії

Фітнес-сервіс від apple нарешті запустили в росії і ще в 14 країнах світу. Користувачі apple watch тепер зможуть по повній тренуватися, не виходячи з дому. Звичайно, не до втрати свідомості-фітнес став набагато “розумнішим”, ніж 10-15 років тому. А тренування від apple і зовсім створені не аби ким, а професіоналами своєї справи. До слова, в компанії є цілий відділ, що займається apple fitness+.

Apple fitness — – це розумний фітнес-сервіс apple, який вам точно сподобається

Крім того, сервіс включає в себе не тільки активні тренування, але і медитацію, йогу. Ви навіть можете почати більше ходити-в цьому вам допоможуть мотивуючі історії від знаменитостей. Загалом, дуже приємно, що apple розширює доступ до свого сервісу, додаючи нові країни.

Сервіс fitness + створений для всіх без винятку. Тренування і медитації від різноманітної команди харизматичних, надихаючих і доброзичливих тренерів підійдуть всім користувачам незалежно від рівня їх підготовки, — сказав джей бланік, віце-президент apple з технологій для фітнесу .

Тренування apple fitness+

Користуватися сервісом можна з будь-якого пристрою

Ми вже розповідали про те, наскільки сильно відрізняється apple fitness+ від аналогічних сервісів. Його головна перевага – це індивідуальний підхід до кожного користувача, а також відстеження самопочуття за допомогою apple watch. Вже зараз доступно 11 тренувань, серед яких:

 • високоінтенсивне тренування hiit;
 • силове тренування;
 • йога;
 • танці;
 • тренування на велотренажері або еліпсоїді;
 • усвідомлене відновлення.

До речі, для любителів високоінтенсивних тренувань з’явиться додаткова шкала зусиль, яка буде показувати поточні результати в порівнянні з будь-яким іншим користувачем, раніше беруть участь в тренуванні. Також будуть доступні поради тренерів, які допоможуть побудувати заняття так, щоб був досягнутий максимальний ефект, але без шкоди для здоров’я.

Тренування під треки улюблених виконавців-це ідеально

Тренування будуть проходити не в тиші: їх доповнили треками від відомих виконавців, які будуть звучати від 5 до 45 хвилин. Передплатники apple music ще й зможуть додати їх в свою медіатеку, щоб слухати в будь-який час. При пошуку тренувань можна використовувати фільтри: ім’я тренера, тип тренування або необхідне обладнання.

Медитація в apple fitness

Ідеальний приклад медитації. До речі, займатися цим можна навіть по дорозі на роботу

Медитація — це новий вид тренувань в apple fitness+. Вона допоможе вам не тільки розслабитися, але і виробити звичку регулярно медитувати. На вибір доступні 9 видів медитацій, ось деякі з них:

 • цілеспрямованість;
 • спокій;
 • концентрація;
 • усвідомленість.

Медитації будуть доступні не тільки в відеоформаті на iphone, ipad і apple tv, але і в аудіоверсії в додатку «усвідомленість» на apple watch. Для цього вам всього лише потрібно буде використовувати airpods або інші навушники. До речі, для медитації не потрібно сидіти на місці: можете робити це на ходу або в транспорті, поки їдете на роботу.

Фішки apple fitness+

У apple fitness є тренування для різних рівнів підготовки

Apple fitness — – це розумний сервіс. У ньому є контент для користувачів різного рівня підготовки. Ось кілька прикладів.

 • тренування для початківців . Підійде для тих, хто давно не займався спортом або тільки хоче почати. Навантаження буде відповідна.
 • тренування для людей старішого віку . Допомагають залишатися у формі людям будь-якого віку, для цього знадобляться найлегші гантелі.
 • тренування для вагітних . Допомагають залишатися активними жінкам протягом вагітності.
 • серія artist spotlight . Тренування під музику певного артиста з відповідним темпом.
 • спільні тренування по facetime . Ви зможете займатися спортом одночасно з друзями, використовуючи shareplay. Додати можна до 32 осіб.

Скільки коштує apple fitness

Спочатку була заявлена вартість в 169 рублів за місячну підписку, але до моменту виходу вона змінилася до 249 рублів. Чи погано це? ні, в цьому немає нічого страшного. Apple fitness – це якийсь фітнес-клуб прямо у вас вдома. Як і в будь-якому спортзалі у вас є можливість придбати абонемент на місяць, але це не дуже вигідно в порівнянні з абонементом на рік. Підписка на рік обійдеться вам в 1490 рублів — навіть дешевше, ніж apple music. Важливо і те, що сервіс входить в apple one premier, а ще у власників нових гаджетів буде безкоштовний пробний період.

Фільтруйте тренування за вподобаннями

Apple fitness+ набагато дешевше і в ньому дійсно важливі ваші показники, а тренування складені професіоналами своєї справи, а не новачками-любителями, які частенько працюють тренерами. До того ж, сервіс з’явився дуже вчасно, в самий розпал підступних обмежень, коли більшість фітнес-клубів закриті. Домашні тренування зараз популярні: багато як і раніше не ризикують відправлятися на заняття в зали.