Samsung galaxy s22 ultra буде доступний у версії з 1-тбайт накопичувачем

39

У міру наближення запуску смартфонів samsung серії galaxy s22 про них з’являється все більше інформації. Ресурс sammobile повідомляє, що згідно з даними джерела, знайомого з розробкою samsung galaxy s22 ultra, пристрій буде доступний з накопичувачем ємністю 1 тбайт. Це вдвічі більше, ніж максимальний обсяг пам’яті в galaxy z3 і в чотири рази більше, ніж в самій просунутій конфігурації galaxy s21 ultra.

Джерело зображень: hypark22

Повідомляється, що варіант galaxy s22 ultra з 1-тбайт накопичувачем може стати ексклюзивом для фірмового інтернет-магазину компанії. Зауважимо, що samsung раніше вже випускала смартфон з 1 тбайт постійної пам’яті. Мова йде про найбільш просунутої конфігурації galaxy s10+ , який був представлений в 2019 році і коштував $1600. Поки неясно, скільки буде коштувати galaxy s22 ultra з 1-тбайт накопичувачем, проте ціна близько $1600 здається цілком ймовірною.

Варто відзначити, що на цьому тижні в мережі з’явилася партія нових фотографій galaxy s22 ultra. Зображеннями поділився користувач twitter @hypark22. Знімки, на яких пристрій позує в чорній матовій обробці, підтверджують попередні витоки.

Очікується, що samsung представить смартфони серії galaxy s22 на початку наступного року. З чуток, їх презентація відбудеться в лютому.