Розробники new world приємно здивовані затребуваністю свого проекту

21

Амбітний проект new world від ігрового підрозділу amazon став найуспішнішим релізом в steam в поточному році і п’ятим — за весь час існування сервісу взагалі. Природно, серверна інфраструктура new world почала відчувати жахливі перевантаження, приводячи до багатогодинних “пробок” на вході в гру. І, як воно часто буває в таких випадках, розробники не були готові до такого ажіотажу, про що відверто написали в сьогоднішній публікації в своєму офіційному twitter.

За словами розробників, тільки за перший день в new world зайшли більше мільйона користувачів, потім відвідуваність проекту тільки зростала. Автори не приховують: вони були приємно здивовані такою затребуваністю свого творіння і збільшили з такої нагоди кількість ігрових серверів вдвічі. Тепер справа за другим кроком-збільшенням місткості кожного з серверів. Девелопери розраховують, що це допоможе впоратися з чергами або хоча б скоротити час очікування своєї черги до прийнятних значень.

Поки що amazon рекомендує гравцям користуватися менш завантаженими серверами і навіть спеціально організувала тимчасово безкоштовну функцію перенесення свого персонажа між серверами. Завдяки цій функції можна буде почати грати на сервері з меншою “щільністю населення”, а потім, коли ситуація стабілізується, перенести героя на колишній сервер.