Розбирання apple watch series 7 від ifixit і екс-інженера компанії [відео]

24

До рук експертів ifixit потрапили нові смарт-годинники американського бренду. Присвячений їх “розтину” ролик цікавий ще й тим, що в процесі брав участь колишній інженер apple, який працював над першими моделями фірмової носимої електроніки бренду.

В ході розбирання автори відео згадали затримки при виробництві новинки, з якими зіткнулася apple. Як з’ясувалося, всередині смарт-годинника встановлений дисплей, виготовлений за тією ж технологією, що і екрани iphone 13. Схоже, що apple була змушена дочекатися партії lpo-матриць, і лише після цього приступити до випуску.

Перед “розкриттям” дисплей гаджета довелося попередньо прогріти до температури 80° с, після чого він легко відокремився від корпусу. Усередині смартфона розмістився акумулятор ємністю 303,8 і 309 маг у 41 – і 45-міліметрової версії відповідно. При цьому для новинок заявлено однаковий час автономної роботи — до 18 годин, як і у торішньої моделі watch series 6.

В іншому смарт-годинник зазнали не так багато змін порівняно з попередниками. Одним з ключових відмінностей стала сертифікація за стандартом ip6x, що захищає електроніку гаджетів від впливу пилу. Рівень ремонтопридатності новинок експерти ifixit оцінили в 6 балів з 10 можливих.