Російські компанії зможуть купувати вітчизняне по вдвічі дешевше

19

Міністерство цифрового розвитку, зв’язку і масових комунікацій російської федерації (мінцифри) анонсувало новий механізм підтримки малого і середнього бізнесу: відтепер компанії зможуть купувати вітчизняне програмне забезпечення (пз) за вдвічі меншою вартістю.

Йдеться про компенсацію 50% ціни виробникам софту за рахунок бюджетних коштів. На реалізацію ініціативи до кінця 2024 року виділено 7 млрд рублів. В цілому будуть запропоновані понад 400 тис. Ліцензій, у тому числі на хмарні рішення, за зниженою вартістю. Програма охоплює найбільш затребуване пз: для автоматизації бізнес-процесів (erp), взаємодії з клієнтами (crm) та ін.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Нова міра підтримки бізнесу реалізується в рамках федерального проекту “цифрові технології «національної програми»цифрова економіка російської федерації”. Передбачається, що запропонований механізм дозволить прискорити цифрову трансформацію підприємств і допоможе компаніям виконати легальний перехід на російське пз.

«нова міра підтримки спрямована на підвищення ефективності малих і середніх компаній в результаті цифровізації, впровадження вітчизняних хмарних рішень. Від самого підприємця нічого додатково не буде вимагатися, не потрібно заповнювати ніякі форми, не буде ніякої звітності, єдина умова — перебувати в реєстрі мсп, який веде фнс росії», — йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.