Rockstar офіційно представила ремастери класичних ігор серії gta

13

Нещодавно по мережі стали ходити чутки про підготовку перевидання ігор серії gta класичної трилогії gta 3, gta: vice city і gta: san andreas. Згідно з цими чутками, перевидання планується ні багато, ні мало, а на движку unreal актуальної версії. Щодо даного твердження сказати поки складно, але чутки вже почали підтверджуватися. Так чи інакше, 8 жовтня хлопці з rockstar офіційно анонсували дане перевидання у вигляді збірки під назвою grand theft auto: the trilogy – the definitive edition, випуск якого буде приурочений до 20-річчя grand theft auto iii. Повідомляється, що реліз перевидання намічений на кінець цього року. Ігри вийдуть на всіх основних платформах-playstation 4/5, xbox one/series s/series x, nintendo switch і пк, де стануть ексклюзивом фірмового магазину rockstar games launcher. Не обійдуть стороною і мобільних геймерів-на android і ios даний збірник стане доступний трохи пізніше, в першій половині 2022 року.

Щодо unreal конкретно не говорять, але відзначають, що в іграх була поліпшена графіка, а також деякі геймплейні елементи, проте дизайн і атмосфера оригіналів були збережені. Що це означає на ділі, поки не зовсім ясно і можна тільки припускати. Однак, будувати здогади довго не доведеться, адже докладніше про проекти розкажуть і покажуть товар вже в найближчі тижні.

Однак, є і привід і злегка насторожитися: розробники повідомили про те, що вже з наступного тижня з деяких магазинів цифрової дистрибуції почнуть прибирати оригінальні версії даних ігор. Мабуть, не хочуть створювати плутанини між старими і оновленими версіями. Історія нагадує те, як чудове видання duke nukem 3d: megaton edition, засноване на доповненої класичної версії цієї великої гри, замінили на ремастер duke nukem 3d: 20th anniversary world tour в steam, що не сподобалося багатьом фанатам дюка в силу багатьох причин.