Робот виробництва dyson зможе ходити по сходах і приносити каву

91

Відомий виробник пилососів та іншої побутової техніки dyson запатентував незвичайну конструкцію для прибирання будинку. Передбачається, що пристрій зможе самостійно підніматися по сходах і навіть переміщати окремі предмети.

Описувана конструкція dyson зможе получатьдоступ до найвіддаленіших частин будинку. Передбачається, що робот зуміє переміщатися по сходах, очищаючи її від бруду. Для цього пристрій оснащений трьома колесами, розташованими у формі трикутника, і додатковою роботизованою кінцівкою.

В іншому прикладі описується робот,здатний взаємодіяти з іншою електронікою і технікою, займаючись її щоденнойчисткой. На малюнках зображена механічна рука, що утримує чашку. Неясно, буде це звичайний пилосос або щось більш просунуте. Наприклад, помічник подому, в обов’язки якого входить прибирання, а також приготування кави з подачею господареві, мирно лежить весь цей час на м’якому диванчику.

Представники dyson сказав, що компанія подає безліч патентів, але вони не коментують розроблювані технології, які можуть з’явитися в майбутніх продуктах.