Ритм-шутер bpm: bullets per minute вийде на консолях на початку жовтня, а пк-версія отримала підтримку російської мови

30

Видавництво playtonic friends і студія-розробник awe interactive анонсували точну дату виходу свого ритм-шутера з елементами роглайка bpm: bullets per minute на консолях минулого покоління.

Джерело зображення: playtonic friends

Про те, що bpm: bullets per minute з’явиться на приставках в 2021 році, було відомо ще до релізу пк-версії, проте остаточний список пристроїв — ps4 і xbox one — playtonic friends оголосила лише в минулому квітні.

Як з’ясувалося, видання bpm: bullets per minute для ps4 і xbox one надійдуть у продаж 5 жовтня поточного року. На ps5, xbox series x і s проект буде працювати по зворотній сумісності з підтримкою 4k і аж до 60 кадрів/с.

До складу консольних видань увійдуть вже дебютували на pc п’ять додаткових ігрових персонажів, три види зброї, сюжетна глава з унікальними ворогами, два рівня складності, а також предмети, досягнення і коригування.

Нагадаємо, основна особливість bpm: bullets per minute полягає в тому, що всі дії героя і ворогів — кожен постріл, стрибок, уворот — прив’язані до ритму музики.

За сюжетом користувачам в ролі могутньої валькірії (на вибір доступно кілька персонажів) потрібно відбити атаку сил нідхегга на асгард шляхом проходження випадково згенерованих підземель.

Bpm: bullets per minute вийшла у вересні 2020 року на пк (steam, gog). З патчем на честь недавньої річниці в гру додали текстовий переклад на російську мову. Судячи з перших відгуків, локалізація залишає бажати кращого.