Релізний трейлер і запис ігрового процесу кооперативної головоломки keywe

84

У зв’язку з виходом кооперативної головоломки keywe на playstation 5,playstation 4, nintendo switch і pc (steam) видавець sold out истудия stonewheat&sons опублікувала релізний трейлер. Також на сайті handheld players було опубліковано відео, що демонструє кілька хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1789 рублів, а в eshop — 2 249 рублів. На даний момент keywe не можна придбати в microsoft store.

Пошта повинна бути доставлена! keyve-неймовірно мила і захоплююча головоломка з двома пташками ківі, джеффом і деборою,що працюють у вельми незвичайному поштовому відділенні. Весь день імпріходітся бігати, стрибати і активно використовувати свої частини тіласреді неймовірної кількості важелів, дзвіночків і кнопочок, лишьби вчасно доставити листи — і все це, звичайно ж, без рук!

Які небезпеки таять в собі поштові механізми і мінливі погодні умови, коли раз у раз снуєш між приміщеннями? об’єднайте зусилля з другом, щоб допомогти малюкам ківівиконати їх роботу у що б то не стало. А ще не забувайте відкривати нові прикраси, щоб перетворити пташенят і завоюватититул наймоднішою поштової пташки в bungalow basin.

  • поштовий переполох: випробуйте себе в роликіві-листоноші і покличте на допомогу друга, щоб надрукувати фотографії, відправити термінові повідомлення, доставити посилки іпростежити, що всі адресати отримали свої листи.
  • забавний і хаотичний кооператив: грайте разом в режимі реального часу або мережі!
  • не менш забавний одиночний режим: керуйте двомякиви одночасно, щоб зануритися з головою в атмосферупочтового пригоди.
  • повне небезпек оточення: вміло переміщайтеся між робочими поверхнями і приміщеннями і станьте справжнім майстром поштової справи.
  • сезонне безумство: подолайте всі негаразди зимнихзаморозков, осінніх гроз та інших погодних сюрпризів на шляху кзванію професійного працівника поштової служби.