Реліз рольової гри forspoken відбудеться в травні наступного року, новий трейлер

56

Видавець square enix і студія luminous productions анонсували вихід рольової гри forspoken на playstation 5 і pc (steam, epicgames store, microsoft store) 24 травня 2022 року. Новий трейлер знайомить глядачів із загадковими землями атії та деякими з її останніх громадян. Гравці також дізнаються про насувається біді підназвою «туман» — скверні, яка руйнує все на своєму шляху.фрей таємничим чином зуміла вижити в тумані, і це подарувало їй надію. Гравці також познайомляться з новим персонажемforspoken-збожеволілої злий чарівницею тантою прав, роль якої виконала полліанна макінтош («ходячі мерці»).

Компанія square enix та студія luminous productions також оприлюднили інформацію про розширене цифрове видання digitaldeluxe edition, доступне для попереднього замовлення з сьогоднішнього дня. Крім цієї гри до складу видання увійде кілька бонусів:

  • набір рідкісних ресурсів (тільки в складі digital deluxeedition для playstation 5);
  • міні-артбук (цифрова версія);
  • міні-саундтрек (цифрова версія);
  • доповнення-приквел forspoken: in tanta we trust (воно буде випущено взимку 2022 року після прем’єри гри. Гравцям, які оформили попереднє замовлення видання digital deluxe edition, буде надано ранній доступ).

Всі, хто оформить передзамовлення на видання digital deluxe edition, такжеполучат унікальне спорядження і предмети, які допоможуть їм у подорожі по атії:

  • плащ “безмежність”, підвіска “геометрія”, дизайн “запальність”, стартовий набір для ремесла (ps5);
  • плащ “елітарність«, підвіска» спектр«, дизайн нігтів» розгін” (pc).

Також для попереднього замовлення доступне стандартне цифрове видання. Гравці, які оформили попереднє замовлення на стандартне цифрове видання для ps5 або pc(steam, epic games store або microsoft store), також получатпереліченние бонусні предмети для відповідної платформи вдень прем’єри гри.

Фізичну копію гри на диску можна буде придбати у відповідних магазинах.