Redmi note 11 отримає зарядку потужністю 120 вт і вельми продуктивний процесор

23

У найближчі дні бренд redmi має намір представити в китаї смартфон redmi note 11. Компанія вже неодноразово ділилася деякою інформацією про смартфон, включаючи дані про дизайн, дисплеї і деяких характеристиках. Тепер з’явилися нові відомості про потужність його зарядки і інша інформація.

Gsmarena.com

Судячи з публікації в акаунті бренду в соціальній мережі weibo, redmi note 11 отримає підтримку зарядки потужністю 120 вт. Двома тижнями раніше про це повідомляв відомий інсайдер digital chat station.

Зарядка такої потужності вперше застосовується в смартфонах середнього цінового сегмента. Для порівняння, redmi note 10 має зарядку на 67 вт в китаї і 33 вт — на інших регіональних ринках. Цілком ймовірно, що новинка буде підтримувати 120 вт по всьому світу — наприклад, аналогічні показники характерні для флагманського xiaomi 11t pro, що вже надійшов у продаж.

Gsmarena.com

Хоча достовірні дані про чіпсет нової моделі поки відсутні, в бенчмарку geekbench з’явилися відомості про те, що якийсь смартфон xiaomi з кодовим ім’ям 21091116c/21091116uc отримає 8 гбайт озу, ос android 11 і, судячи з усього, мобільну платформу mediatek dimensity 920. Можливо, мова якраз про redmi note 11.

Сам же бренд redmi поки розкрив лише інформацію, що прийдешній note 11 забезпечить в якійсь популярній онлайн-грі жанру moba (multiplayer online battle arena) вражаючий фреймрейт до 90 fps, точніше — в середньому 87 fps протягом тривалого часу. У redmi вже випустили тизер, присвячений фреймрейту, але поки немає ніяких достовірних даних про чіпсет новинки.

Gizchina.com

Відомо, що смартфон використовує лінійний x-осьовий вібромотор, застосовуваний переважно у флагманських або субфлагманських смартфонах. Він забезпечує чітку реакцію, швидкий час відгуку і диференційований тактильний зворотний зв’язок.

Судячи з опублікованих раніше даних, redmi note 11 також використовує багатофункціональний nfc-модуль, підтримує wi-fi 6 і bluetooth 5.2 — новітню версію bluetooth на ринку з найменшим часом затримки.