Ранній арт god of war: ascension показує виснаженого кратоса

86

Приквел до серії god of war, ascension, вийшов після вибухового фіналу god of war 3. Після того як розробники sony santa monica завершили основне оповідання трилогії god of war, ascension повертається в минуле, коли кратос відрікається від свого господаря ареса після того, як той обманом змусив кратоса вбити свою сім’ю. Потім кратос потрапляє в полон і піддається тортурам трьох фурій за те, що порушив клятву, дану аресу.

Користувач reddit опублікував вражаюче зображення ранньої моделі кратоса в god of war: ascension. Це зображення показує слабкого кратоса, зломленого тортурами трьох фурій. З худим тілом і понівеченою плоттю фанати навряд чи впізнали б цього безбородого кратоса, якби не культові татуювання і покрита попелом шкіра.

Арт був створений джеймсом ван ден богартом, американським художником, який з 2011 по 2013 рік працював старшим художником персонажів для god of war: ascension в sony santa monica. Джеймс також робив малюнки навколишнього середовища, персонажів і істот для таких компаній, як riot games, відомої за league of legends, і arenanet, розробників guild wars 2. Зараз джеймс працює в компанії valve.

Якщо і є щось незмінне в характері кратоса у всіх іграх серії god of war, так це його неймовірна сила і лютість. Можливо, в перезапущеній god of war він трохи пом’якшився, але він як і раніше несе вихор люті і насильства, коли це необхідно. Ось чому так шокує те, що кратос перетворився на таку тендітну оболонку самого себе на картині джеймса.

Звичайно, привид спарти пройшов через безліч інших потрясінь протягом своєї ігрової кар’єри і не раз вибирався з пекла після вірної смерті. Якщо б він був настільки зламаний і побитий в цій альтернативній версії ascension, цілком ймовірно, що йому вдалося б повернутися до того фізично значного кратоса, якого ми всі знаємо і любимо.