Qualcomm snapdragon 8 gen1 офіційно представлений: найпотужніший процесор для мобільних пристроїв на сьогоднішній день

39

Сьогодні на саміті snapdragon technology summit компанія qualcomm офіційно представила свою нову мобільну платформу наступного покоління: snapdragon 8 gen1 .

При цьому компанія заявила, що це, найпотужніший мобільний процесор (однокристальна система на чіпі) для мобільних пристроїв на поточний момент, який дебютує на ринку вже до кінця цього 2021 року.

Qualcomm snapdragon 8 gen1 виробляється з використанням 4-нанометрового техпроцесу samsung. Нам обіцяють, що продуктивність цього процесора була збільшена на 20%. При цьому енергоспоживання було знижено на 30%.

В області роботи з графікою, за словами qualcomm новий чіп став на 30% швидше споживаючи при цьому на 25% менше енергії. Продуктивність в області завдань вимагають підтримки технологій штучного інтелекту (ші) у snapdragon 8 gen1 в 4 рази вище, ніж у попередників.

Чіп став першим у світі процесором з 10-гігабітним модемом 5g-rf підтримує 3gpp release 16 5g, що забезпечить йому, за словами виробника, «неперевершену швидкість».

Система qualcomm fastconnect 6900 підтримує wi-fi 6 і 6e зі швидкістю до 3,6 гбіт / с. Чіп також підтримує технологію snapdragon sound для бездротової потокової передачі музики з 16-бітних cd 44,1 кгц без втрат, а також реалізації le audio.

Джерело

схожі матеріали: