Програми для копіювання завантажувальних дисків

  243

  Секторна копія – іншими словами, копія «сектор сектор», клонирующая вихідний диск на інший, гарантує 100% того, що оригінал = дані разом з вільним, невживаним простором. Це дозволяє вам копіювати все зі старого жорсткого диска, включаючи віддалені, втрачені файли і недоступні дані. Найбезпечніше повернути дані на таку копію.

  EASEUS Disk Copy

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: зовнішній запуск
  Файлові системи: все в межсекторном режимі

  Опис:
  завантажувальний додаток для клонування дисків та розділів. Копіювання відбувається у секторі сектор (копія 1: 1), що гарантує, що цільовий диск буде ідентичний вихідному диску. Це дозволяє створювати резервні копії жорстких дисків незалежно від схеми розбиття, файлової системи і встановленої операційної системи.
  Це особливо корисно, якщо ви хочете замінити старий і менший диск новим і великим жорстким диском, без необхідності встановлювати операційну систему і додатки ще раз. Цільовий диск повинен мати той же розмір, що і вихідний носій, або більше, щоб забезпечити копіювання всіх даних. Після клонування пам’ятайте, що тільки один диск підключений до комп’ютера. Підтримує диски до 1 ТБ.

  Завантажити: остання версія
  Версія LiveUSB : link1 або link2 (створює завантажувальний USB-накопичувач)

  Підручник: EASEUS Disk Copy: клонування дисків і розділів з завантажувального диска

  Виробник також надає більш сучасне додаток Todo Backup, яке також дозволяє створювати завантажувальний диск для копіювання дисків. Крім того, він підтримує диски об’ємом до 2 ТБ. Опис запису: Клонування та резервне копіювання диска в Windows

  Ghost 4 Linux (G4L)

  Ліцензія: GNU General Public License (GPL) (OpenSource)
  Платформа: зовнішній запуск
  Файлові системи: ext2 / ext3, reiserfs-3, FAT, HPFS, JFS, XFS, UFS, HFS, NTFS для використовуваних блоків