Продовження хітової atom rpg обзавелося датою релізу

86

Спадщина wasteland і fallout просто відмовляється вмирати або навіть відходити на другий план: інді-розробники наполегливо продовжують розвивати нішевий, але такий душевний жанр пост’ядерних рольових ігор. Цього разу відзначилися автори atom rpg: вони нарешті оголосили остаточну дату виходу сиквела, atom rpg: trudograd.

«трудоград», нагадаємо, спочатку затівалося як невелике доповнення до інді-хіту 2018 року, проте з часом проект розрісся до масштабів повноцінного продовження. І ось, після цілого року “раннього доступу” новинка нарешті готова-прем’єра запланована на 13 вересня. Тих, хто вже придбав trudograd, обдарують маленьким доповненням під назвою «ветеранський набір» — до нього увійдуть офіцерська форма, значок і термос.

Нагадаємо, atom rpg-дітище інтернаціональної команди atom team (що, втім, не заважає західній пресі називати гру «російської fallout»). Незважаючи на відверту бюджетність, atom зуміла підкорити публіку практично відразу, і тепер мало-помалу серіал обживається на консолях — в минулому році вона вийшла на switch, а в подальшому автори планують випустити своє творіння на playstation 4 і xbox one.