Представлений надбюджетний смартфон Xiaomi на Android

222

Для російських користувачів став доступний смартфон Xiaomi Redmi Go, який мережеві ЗМІ ще до офіційного представлення охрестили «ультрабюджетным». Апарат працює на спеціальній версії ОС під назвою Android Go. Дана платформа спеціально створювалася для мобільних пристроїв з не самими потужними характеристиками. Найпростіша збірка Redmi Go оцінюється менше 6 тис. рублів.

Пристрій на спрощеній версії Андроїд володіє середніми характеристиками в порівнянні з сучасними флагманами мобільного ринку. Новий бюджетний смартфон Xiaomi має в основі процесор на чотирьох ядрах моделі Snapdragon 425 з підтримкою частот до 4,1 ГГц. У Redmi Go є в наявності LCD-дисплей 5 дюймів (16:9). Для графіки в управління поставлений прискорювач Adreno 308 GPU. 1 ГБ – такий обсяг займає «оперативка», варіанти збірок з внутрішньою пам’яттю – 8 і 16 ГБ.

Доступний смартфон Xiaomi Redmi пропонується в чорній класики і синьому виконанні. Він обладнаний стандартним набором тиловий і селфи – камер. Основний фотооб’єктив з LED-спалахом, розташований на задній панелі корпусу, володіє роздільною здатністю 8 МП. Фронталка на 5 МП помістилася на передній стороні апарату. У смартфоні розміщені три слоти: для двох сім-карт і один для додаткової карти пам’яті на 128 ГБ. Пристрій оснащується акумулятором на 3000 мАч.

Новий смартфон Xiaomi Redmi Go знаходиться під контролем восьмий ОС Android, а точніше її спеціалізованої версією Go Edition. Корпорація Google цілеспрямовано розробляла цю систему під бюджетні пристрої. Вперше її анонс відбувся в 2017 році. Для повноцінної роботи ОС необхідно 512 МБ оперативної пам’яті. Планується, що всі пристрої з об’ємом «оперативки» до 1 ГБ будуть оснащені цією версією ОС за замовчуванням. Першим апаратом з передвстановленою Go Edition став Alcatel 1X.

Go Edition стала ще однією сходинкою до проекту Android One – ініціативи Google, спрямованої на більший охоплення користувачів смартфонами доступного сегмента. В її рамках програми оптимізовані під не самий швидкісний інтернет і малий обсяг пам’яті апарату. Крім того, існує окремий Play Store, де зібрані такі пропозиції. Разом з розробкою Android Go корпорація також відкрила проект Building for Billions, метою якого стала допомога стороннім розробникам в проектуванні програм, які не потребують значних потужностей мобільного апарату.

 

Джерело: http://ua-games.com.ua/