Повідомляється, що гаррі стайлс приєднався до кінематографічної всесвіту marvel як сексуальний брат таноса

28

Є багато потенційних шляхів для майбутнього кінематографічної всесвіту marvel, але її небесні наглядачі цікавляться, зокрема, одним напрямком: гаррі стайлсом.

[цей пост містить потенційні спойлери для майбутніх фільмів marvel]

Згідно з сьогоднішніми повідомленнями з прем’єри “вічних”, поп-зірка і актор з’являється в одній зі сцен після титрів фільму. Це його друга головна роль після дюнкерка (в якому він знявся разом з актором вічних баррі кеогана) і якраз перед трилером майбутнього року «не хвилюйся, дорога» від режисера буксмарт олівії уайлд.

Стайлз зіграє ероса, вічного і брата таноса. Створений джимом старліном і майком фрідріхом в 1973 році, ерос, як і його брат, народився на титані і має величезну силу, але з додатковою здатністю маніпулювати емоціями інших. Він не завжди використовує цю силу альтруїстично-як випливає з його імені, ерос надзвичайно зацікавлений в тому, щоб бути кобелем, іноді в досить неприємною мірою.

Однак в інших випадках-зазвичай, коли бере участь його злий брат-ерос діє як космічний супергерой, приймаючи кодове ім’я “зоряний лисиць” (starfox) і відлітає в бій.

В даний час немає ніяких реальних подробиць про те, коли стайлз вперше представить ероса, оскільки його поява в “вічних”, як повідомляється, обмежена сценою після титрів. Обґрунтоване припущення було б вартовими галактики том. 3, але все можливо.

Прем’єра фільму “вічні” відбудеться в кінотеатрах 5 листопада 2021 року.