Porsche представила електричний гоночний концепт mission r, в якому зручно стримати

106

Porsche представила концептуальний гоночний електромобіль mission r в рамках автосалону в мюнхені. Компанія черпала натхнення зі світу кіберспорту при створенні нового автомобіля, який обладнаний широким набором засобів для ведення прямих трансляцій.

Theverge.com

За словами porsche, mission r покликаний створити нові способи взаємодії між гонщиками і фанатами автоспорту. Автомобіль має скляний дах, що дозволяє знімати водія зверху протягом всієї гонки. У салоні авто встановлений набір камер, щоб шанувальники автоспорту могли зануритися в те, що відбувається на гоночному треку і в кабіні боліда. Кермо mission r, за словами porsche, натхненний геймпадами і має вбудовані біометричні датчики для відстеження життєвих показників водія. В автомобілі також є кнопка livestream, що дозволяє почати пряму трансляцію відео з камер.

Theverge.com

Porsche заявляє, що mission r здатний розігнатися з нуля до 100 км/год всього за 2,5 секунди. Максимальна швидкість гоночного автомобіля перевищує 300 км/ч.передні колеса приводить в дію двигун потужністю 320 квт, на задню вісь встановлений 480-квт електромотор. В сумі це дає більше 1087 кінських сил. Акумулятор транспортного засобу ємністю 80 квт * год здатний зарядитися з 5% до 80% за 15 хвилин при використанні фірмового 900-в зарядного пристрою.

Theverge.com

Як дочірнє підприємство volkswagen, porsche бере участь у великомасштабному плані концерну з переведення автомобілів всіх типів на електричну тягу. Ці зусилля компанія почала з електромобіля taycan в 2019 році.