Після скарги регулятор зобов’язав кріса робертса повідомляти про продаж кораблів на стадії концепту в star citizen

80

Управління за стандартами реклами (asa) сполученого королівства винесло припис на адресу cloud imperium games, зобов’язавши творців ммо-довгобуду star citizen попереджати про продаж поки неіснуючих кораблів.

Хоча регулятор обмежився настільки м’яким заходом і не ініціював формальне розслідування, важливо те, що підставою для перевірки послужило звернення одного з гравців, відомого на reddit під ніком mazty (інформацію через asa перевірило видання eurogamer). Скаргу він подав у липні, отримавши чергову розсилку з пропозицією придбати жменьку пікселів у вигляді корабля gatac manufacture railen, якого в грі на даний момент немає – поки космічне судно знаходиться на стадії концепту. Це розлютило втомленого від» постійної брехні ” геймера.

Профільне відомство погодилося, що в поточному вигляді подібні оголошення можуть вводити потенційних покупців в оману. Компанія кріса робертса не стала сперечатися і тепер додає відповідне попередження, пропонуючи вкластися в проект. Однак цього здалося мало: він вважає формулювання некоректним, адже воно передбачає гарантовану появу зазначених зорельотів в star citizen в майбутньому, до чого борець за справедливість ставиться з неабиякою часткою скепсису.

Star citizen і squadron 42 вийдуть на пк, «коли будуть готові». Обговорити гру можна в окремому розділі на нашому форумі.