Підводні човни будуть додані в режим “випадкових боїв” в world of warships, клас чекають балансні правки

14

Після установки сьогоднішнього оновлення клас підводних човнів буде доданий в режим “випадкових аркадних боїв”. Команда пішла на цей крок, щоб зібрати якомога більше відгуків про стан нового класу в даний момент. На честь цієї події розробники підготували ряд правок, які покликані збалансувати новинку. З повним списком реворка знайомимося нижче.

  • змінено характеристики торпед, а їх пуск тепер здійснюється потрубно. Потрубний пуск торпед зробить геймплей більш динамічним і дозволить краще контролювати кількість пускаються торпед при атаці. Щоб для більшої точності торпед підводному човні все одно доводилося використовувати акустичний імпульс, була збільшена ширина сектора пуску торпед.
  • німецькі підводні човни поступалися американським по завданому збитку. Щоб вирівняти підводні човни за цим показником, ми збільшили максимальний збиток і шанс затоплення торпед німецьких субмарин.
  • у німецьких підводних човнів торпедні апарати розташовані переважно в носовій частині, що добре підходить для здійснення атак з великої відстані. Щоб змістити геймплей німецьких підводних човнів у бік бою на далеких дистанціях, збільшена дальність ходу їх торпед.
  • американські підводні човни, навпаки, можуть бути досить ефективні на середніх і ближніх дистанціях, так як торпедні апарати у них розташовані в носовій і в кормовій частині. Щоб “підштовхнути” американські субмарину до такого стилю ведення бою, зменшена дальність ходу їх торпед.