Peta розкритикувала півнячі бої в far cry 6 і закликала ubisoft видалити їх

10

Незважаючи на те, що в шутері, що вийшов днями, far cry 6 ( наш огляд ) представлено чимало тварин-компаньйонів, латиноамериканське відділення peta (“люди за етичне поводження з тваринами”) вкрай обурило наявність в грі півнячих боїв, оформлених в стилі класичних файтингов.

В адресованому компанії ubisoft заяві представники організації відзначили, що дана міні-гра прославляє жорстоке поводження з тваринами, тому її необхідно прибрати.

” перетворення жорстокого спорту, такого як півнячі бої, в гру на зразок mortal kombat – це далеко не інновація. Сучасне суспільство категорично проти примусу тварин до смертельної сутички. До півнів, що беруть участь в цьому, прикріплені гострі шпори, які розривають плоть і кістки, викликаючи болісні і смертельні травми. Peta latino бажає, щоб ubisoft замінила цю негожу міні-гру на ту, в якій не прославляється жорстокість”, – йдеться в заяві.

Варто відзначити, що півнячі бої є законними на кубі, яка послужила прототипом при створенні вигаданої тропічної країни яри в far cry 6. Крім того, самі поєдинки між пернатими бійцями показані в грі без зайвої жорстокості – крові і фатального результату немає.